ADRA - PROJEKTOVÝ MANAŽER/PROJEKTOVÁ MANAŽERKA

Záleží vám na tom, aby budoucí generace vnímala svět realisticky? Jsou vám blízká témata udržitelného rozvoje? Máte rádi projektový management, školní prostředí a dokážete skvěle komunikovat? Umíte si věci zorganizovat a kreativně uskutečnit? Máte rádi komiksy? Hledáte smysluplnou práci na plný úvazek? Proč to tedy nezkusit u nás. Uplatněte své odborné dovednosti v humanitární organizaci ADRA na pozici projektový manažer globálního rozvojového vzdělávání.

Co u nás budete dělat?

• koordinovat a vést domácí i mezinárodní projekt GRV
  • komunikovat s partnerskými organizacemi, školami, sponzory, lektory a veřejností
  • připravovat reporty a zajišťovat hladký průběh projektových aktivit
  • psát průběžné a závěrečné zprávy projektu
  • podílet se na psaní žádostí o nové projekty a aktivně je vyhledávat
  • zajišťovat a koordinovat průběh mezinárodní komiksové soutěže

Co byste měli umět?

• dobře se orientovat v oblasti GRV
  • mít zkušenosti s vedením projektu, znát projektový cyklus a skvěle organizovat
  • umět vést a motivovat lidi
  • příjemně komunikovat, prezentovat a argumentovat
  • zvládat práci pod tlakem a řešit nepříjemné situace
  • samostatně, spolehlivě a zodpovědně plnit úkoly
  • komunikovat v angličtině slovem i písmem

Co vám to přinese?

• zajímavou a různorodou práci na 0,8 – 1,0 HPP v jedné z největších humanitárních organizací v Česku
  • profesní a lidský rozvoj v příjemném a kreativním kolektivu
  • účast na vzdělávacích a mezinárodních seminářích
  • platové ohodnocení a benefity odpovídající neziskovému sektoru (30.500 Kč po zkušební době s možností následného navýšení)
  • nástup možný v průběhu února 2022

Své pracovní životopisy zasílejte na kamil.kreutziger@adra.cz do konce ledna 2022. A nezapomeňte prosím na motivační dopisy, zajímáte nás.