Konzultant v oblasti ochrany ohrožených druhů

Jsme firma, která má za sebou úspešný ekologický projekt zaměřený na vyřešení celosvětového problému s jednorázovými plasty https://refork.com. Kombinujeme odpad a přírodní zdroje s moderním technologickým know-how a vytváříme nové inovativní materiály a produkty, které nahradili plasty na jedno použití v každodenních situacích. Respekt k životnímu prostředí a přírodním zdrojům je na začátku všeho co děláme. A proto po našem úspěšném projektu přicházíme s novou inovativní myšlenkou, která bude opět spojovat ekologii s nejnovějšími technologiemi. Naším cílem bude propojení sféry neziskových organizací s blockchainovou technologii. Budujeme platformu, která přináší nový a inovativní přístup ke globálním a ekologickým problémům za pomoci využití moderní technologie blockchainu pro jeho transparentnost finančních toků.

 

Do našeho nově rozbíhajícího projektu hledáme studenty s environmentálním nebo přírodovědeckým zaměřením, kteří by se podíleli na hledání řešení ekologických problémů – konkrétně ochranou biodiverzity. Student by se podílel na tvorbě NFT kolekcí zaměřených na ochranu ohrožených druhů zvířat a rostlin z různých částí světa. Podílel by se na vytváření inovativních řešení ekologických a environmentálních problémů, se zaměřením na ochranu ohrožených druhů rostlin a zvířat.

 

Přínos:

-                  účast na tvorbě jedinečného projektu, který spojuje reálné činnosti zaměřené na ochranu životního prostředí s metaversem

-                  možnost vzdělávání se nejen v oblasti ekologie, ale také blockchainu a metaversů.

 

Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.

V případě zájmu se prosím ozvěte na email: j.mokra@refork.com

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.