STÁŽ PRO STUDENTY/KY VŠ/PH.D. S MOŽNOSTÍ PŘIVÝDĚLKU

Glopolis, o.p.s. působí od roku 2004 jako nezávislé centrum pro analýzy a síťování na podporu odolné občanské společnosti, udržitelné ekonomiky a odpovědné demokracie napříč společenskými bublinami.

Hledáme dva šikovné lidi na analytickou, informační a koordinační výpomoc v těchto programech:

  • NeoN - spolupráce nevládních organizací pro podporu demokracie, právního státu, občanské společnosti a udržitelného rozvoje.
  • Sustainable Finance - spolupráce nevládních organizací, finančních a dalších firem na zvyšování udržitelnosti české ekonomiky.

KDY? Start ihned, 1-3 dny v týdnu, na 6 až 12 měsíců i dále

KDE? Botičská 4, Praha 2, plus homeoffice

Náplň práce:

  • Pomoc s organizací pracovních schůzek a kulatých stolů (Zoom/osobní) - agenda, pozvánky, podklady, zápisy, logistika.
  • Analýza evropských a vládních strategií a nařízení, rešerše zahraničních a českých zdrojů informací.
  • Příprava podkladů pro newsletter, web, sociální sítě, komunikační materiály, překlady z/do angličtiny, průběžný monitoring výsledků práce.

Co nabízíme:

  • Malý, přátelský, motivovaný a podporující tým.
  • Smysluplná témata a profesní propojení s inspirativními lidmi z různých oborů.
  • Příležitost podílet se na společenské inovaci a poznávat nové metody a přístupy.
  • Odměnu za vypracované výstupy podle dohody.
  • Reference a potvrzení o praxi.
  • Při oboustranné spokojenosti perspektiva trvalého zaměstnání.

Co očekáváme:

  • Studium nebo ukončené vzdělání společenských věd/ekonomického zaměření, zájem o témata dle zaměření stáže.
  • Analytické schopnosti, chuť poznávat, flexibilitu a ochotu dělat, co je pro daný program či Glopolis nejvíc potřeba.
  • Komunikativnost, otevřenost, poctivost a týmového ducha.
  • Dobrou znalost anglického jazyka.

Jak se přihlásit:

Přes odpovědní formulář prosím zašlete Vaše CV (max. 2 strany) a motivační dopis (cca 500 slov) shrnující Vaše dosavadní zkušenosti relevantní pro stáž a Vaši motivaci posílit náš tým.

Glopolis, o.p.s., Jana Horáková
horakova@glopolis.org

Další články v rubrice

English ☰ Menu