Lékaři bez hranic - HR manažer pro vzdělávání a rozvoj

Lékaři bez hranic hledají HR manažera pro vzdělávání a rozvoj, který bude zodpovědný za rozvoj a implementaci „Learning and development“ strategie dané mise s cílem posílit autonomii, výkonnost a rozvoj zaměstnanců a přispět tak ke zvýšení kvality celého projektu. Více informací o pozici naleznete zde.

HR manažer pro vzdělávání a rozvoj je zodpovědný za rozvoj a implementaci „Learning and development“ strategie dané mise s cílem posílit autonomii, výkonnost a rozvoj zaměstnanců a přispět tak ke zvýšení kvality celého projektu. Jeho/její rolí je rozvíjet znalosti a dovednosti jednotlivých manažerů, sledovat a podporovat osobní rozvojové plány zaměstnanců a zajistit odborný dohled nad lokálními školicími aktivitami.

POŽADAVKY:

• Dokončené vzdělání v oblasti lidských zdrojů (HR), managementu či v oblasti vzdělávání a rozvoje
  • Zkušenosti s koučováním manažerů
  • Zkušenosti s rozvojem a zajišťováním podpory pro implementaci konkrétní strategie
  • Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti HR rozvoje a vzdělávání
  • Soulad s hodnotami a Chartou Lékařů bez hranic
  • Dobrá znalost angličtiny
  • Možnost účasti na misi v minimální délce 6 až 12 měsíců
  • Schopnost pracovat a žít v mezinárodním týmu
  • Flexibilita a schopnost zvládat stres
  • Schopnost práce s omezenými zdroji
  • Zkušenost s pobytem či prací v rozvojových zemích