Novinky a pracovní nabídky z FoRS červenec 2018

ADRA hledá tři nové spolupracovníky 
ADRA, o.p.s. do svého týmu v Praze hledá tři nové kolegy. Máte-li rádi čísla a ekonomiku – staňte se posilou ekonomického oddělení. Chcete-li pomoci dětem a studentům chápat náš svět v širším kontextu a také spolupracovat s učiteli a lektory na všech typech škol – přihlaste se do výběrového řízení na pozici vedoucí oddělení globálního rozvojového vzdělávání. A pokud Vám není cizí fundraising ani projektový management, zkuste to na pozici koordinátor/ka vzdělávacího projektu Čalantika a můžete pomáhat dětem v Bangladéši v cestě za lepší budoucností. Více na této stránce.


CARE ČR - Projektový manažer/ka
CARE ČR aktuálně hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici projektový/á manažer/ka na plný úvazek. Manažer/ka bude odpovídat za projektové řízení vybraných projektů CARE ČR. Bude mít na starost grantové a dotační projekty, bude spolupracovat se zahraničními partnery a přispívat ke strategickému rozvoji a plánování v programové oblasti české pobočky. Hlaste se do 31. 7. Více info ZDE.
 
Diakonie - Projektový koordinátor
Diakonie ČCE – Středisko humanitární a rozvojové spolupráce hledá komunikativní a kreativní osobu pro částečný úvazek (0,8) na pozici projektový/á koordinátor/ka do kanceláře v Praze. Hlavní náplní práce je především koordinace a administrace projektu zaměřeného na zvyšování připravenosti obcí v ČR na mimořádné události - povodně. Předpokládaný nástup - září 2018. V případě Vašeho zájmu se hlaste do 5. 8. Více info v tomto dokumentu.

Charita ČR hledá fundraisera/ku a vedoucí OOA
Charita Česká republika má aktuálně dvě volné pozice ve své kanceláři v Praze. Pokud jste obchodně a marketingově založený člověk a ještě k tomu máte vynikající komunikační schopnosti, tak se neváhejte hlásit na pozici fundraiser/ky. Pokud Vás baví ovlivňovat prostředí sociální a zdravotní péče v Česku a chcete se zapojit do advokační práce Charity Česká republika a být jeho důležitou součástí, bude pro Vás ideální pozice vedoucí/ho oddělení odborných agend. Více v přiložených dokumentech.