Výběrové řízení: Referent/referentka pro zahraniční rozvojovou spolupráci ČR

Česká rozvojová agentura vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice

Referent/referentka pro zahraniční rozvojovou spolupráci ČR  specializace finanční evidence a výkaznictví

O  České rozvojové agentuře:

• Česká rozvojová agentura (ČRA) je organizační složka státu, podřízená Ministerstvu zahraničních věcí ČR, zřízená zákonem č. 151/2010 Sb. pro implementaci zahraniční rozvojové spolupráce (ZRS).
  • ČRA operuje s ročním rozpočtem cca 500 mil. Kč z prostředků státního rozpočtu a realizuje projekty ZRS ve dvanácti partnerských zemích.
  • ČRA nabízí přátelské a kulturně otevřené prostředí pro lidi, kterým záleží na osudu méně vyspělých zemí světa a kteří chtějí šířit dobré jméno ČR v zahraničí.

Pracovní náplň:

• Finanční management projektů zahraniční rozvojové spolupráce ČR
  • Vedení interního systému administrace projektů
  • Práce se statistickými daty, jejich vyhodnocování a analýza
  • Výkaznictví projektů ČRA vůči MZV ČR
  • Výkaznictví projektů ČRA do OECD/DAC
  • Řešení rozpočtových otázek s účetním útvarem a dalšími institucemi

Požadavky kladené na uchazeče:

• Státní občanství ČR
  • Trestní bezúhonnost
  • VŠ vzdělání magisterského nebo bakalářského stupně
  • Znalost anglického jazyka odpovídající 3. úrovni dle klasifikace MZV ČR (viz Seznam standardizovaných jazykových zkoušek (www.msmt.cz/vzdelavani/rozhodnuti-ministerstva-skolstvi-mladeze-a-telovychovy)
  • Schopnost analyticko-syntetického myšlení, samostatnost, pečlivost a přesnost
  • Profesní zkušenost a orientace v oblasti zahraniční rozvojové spolupráce výhodou
  • Znalost práce s počítačem, především MS Office – Excel, internetová komunikace
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti

Více informací naleznete ZDE.