Zřízení zemědělského centra v Martvili

Donor: Česká rozvojová agentura
Doba realizace: 2009 - 2010

Cíl projektu:

Cílem projektu bylo založení zemědělského centra v Martvili (MASC) v okrese Martvili, dále poskytnout finanční prostředky na jeden rok provozu, vyškolit zaměstnance i management, pomoc vybrat správné vybavení,stavební stroje a kancelářské potřeby, organizovat demo projekty na vybraných MASC zemědělcích a vypracovat strategický plán pro 2010 - 2013, který by byl vodícím dokumentem pro MASC operaci.

Výstupy z projektu:

• Poskytování finančních prostředků pro MASC operaci
  • 15 MASC vyškolených odborníků
  • Příprava vzdělávacích materiálů a textů na školení
  • 24 demo projektů
  • Vybrané zemědělské stroje a kancelářské vybavení dodávané MASC
  • Vypracování strategického plánu a projednání s vedením MASC

Kontakty: Bohumil Havrland, havrland@ftz.czu.cz, Hynek Ciboch, ciboch@ftz.czu.cz