Modernizace a zvýšení kvality výuky a výzkumu na Státní agrární univerzitě Moldavska (SAUM)

Cílová země: Moldavsko
Koordinátor projektu: Tatiana Ivanova
Projektový tým: Alexander Kandakov, Michel Kolaříková, Jana Mazancová, Alexandru Muntean, Julie Corman, Vasile Vrancean
Partneři projektu: Státní zemědělská unverzita Moldávie (SAUM)
Donor: Česká rozvojová agentura
Doba realizace: 2016 - 2017

Cíl projektu:

Záměrem projektu je přispět k elektronizaci výuky a zefektivnění výzkumu na SAUM; a zároveň ke zvýšení motivace studentů a prestiže SAUM na národní a mezinárodní úrovní. Cílem projektu je modernizace a zkvalitnění výuky a výzkumu na SAUM a zvýšená kvalifikace vyučujících SAUM v oblasti moderní didaktiky a univerzitních IS programů.

Výstupy z projektu:

Cíle projektu bude dosaženo prostřednictvím dvou výstupů. Aktivity projektu v oblasti výchovně vzdělávacího procesu jsou zaměřeny na zvýšení kvalifikace vyučujících SAUM v oblasti moderní didaktiky a univerzitních IS programů, adaptaci programu Moodle na SAUM a postupnou elektronizaci SAUM výukovým programovým a softwarovým vybavením. V oblasti vědy a výzkumu hodlá projekt založit interní grantovou agenturu vědy a výzkumu (GAVV), zpracovat strategii financování vědy a výzkumu na SAUM, a v neposlední řadě organizovat workshopy o kvalitním akademickém psaní, publikovaní vědeckých článků a přípravě výzkumných grantů.

Kontakt: Ing. Tatiana Ivanova, Ph.D., ivanova@ftz.czu.cz

Webové stránky: http://projects.ftz.czu.cz/SAUM%202016/