Letní školy news

Summer school in Thailand

A summer school in Thailand called Value chain management was organized at Prince of Songkla University (PSU) in Thailand from August 1 to 18.

Letní škola NORSKO 2023

Vzhledem k velkému zájmu o letní školu v Norsku byla navýšena kapacita a je tím pádem k dispozici ještě několik volných míst (v tuto chvíli 5-10). Letní škola se uskuteční v termínu 12. – 25. července 2023 a je zaměřena na poznání ekosystémů jižní části Norska – národní parky, horské oblasti, severská tajga, bezlesé oblasti tundry, ale i mořské fjordy a další zajímavosti. Uvidíme m?ístní zajímavé druhy jako jsou sobi, pižmoni, tuleni, papuchalci a mnoho dalších. Letní školu organizuje Fakulta životního prostředí, ale je určena i pro zájemce z dalších fakult ČZU. Zájemci se mohou hlásit průběžně do zaplnění volných míst.

Letní školy jsou zadány jako oficiální zahraniční mobility do informačního systému ČZU, účastníci získají zápočet (předmět: Ecosystems of Northern Europe, 3 ECTS) a certifikát o účasti na odborném programu, který mohou prezentovat např. v životopise apod.

Cena pro studenty je 18 200,- Kč

Podrobné informace a odkaz na přihlášku jsou k dispozici zde: https://home.czu.cz/zasadil/letni-skoly-2023

Kontakt na organizátory: Petr Zasadil, zasadil@fzp.czu.cz

University of Maribor Summer School

The University of Maribor is pleased to invite your students to our Summer Schools 2023.