Ohlédnutí za konferencí TROPENTAG 2022

Ve dnech 14.–16. září 2022 se suchdolský kampus ČZU stal dějištěm mezioborové konference TROPENTAG 2022, zaměřené na tropické zemědělství a rozvoj venkova. Mezinárodní odborníci debatovali o tom, zda agroekologické zemědělství může uživit svět.

Meet the FTA Project centre and FTA experts

Please, let us invite you to the workshop „Meet the FTA Project centre and FTA experts” which will take place on 20th September 2022 from 10:00 to 12:00 at the Faculty of Tropical AgriSciences room no. 401, the event will be held in English.

Students, employees and others interested in projects are welcome.

The programme is attached.

We look forward to seeing you,

On behalf of the FTA Project centre

Tereza Žáková and Jan Staš

Výstava chilli papriček v Botanické zahradě FTZ 2022

Zveme Vás k nám do Botanické zahrady FTZ na již tradiční podzimní výstavu chilli paprik. Můžete se těšit na zhruba 130 druhů, variet a kultivarů více či méně pálivých papriček. Pro odvážné bude připravena ochutnávka čerstvých plodů s různou intenzitou pálivosti. Pro nejodvážnější máme přichystané chilli pasty vlastní výroby. Samozřejmostí bude také doplňkový prodej výpěstků našich studentů. Srdečně se na Vás těšíme!