Studentská vědecká konference v Kambodži

FTZ pořádala druhý ročník mezinárodní vědecké konference pro mladé vědce a studenty, která se konala 5. prosince 2019 na Royal University of Agriculture (RUA) v Kambodži.

Workshop na téma Project management a HR AWARDS na Ukrajině

Zástupci z FTZ organizovali školení s názvem „Project management training - preparation of the EU Projects“ a „HR Awards“ na partnerských univerzitách na Ukrajině - Sumy National Agrarian University, Sumy State University, Bila Tserkva National Agrarian University v rámci projektu „Podpora mladých univerzitních kapacit v oblasti kvality vzdělávání a vědecko- výzkumných aktivit na Ukrajině“.

Scientific Conference at Royal University of Agriculture

The scientific conference 2019 for young scientists and students will be held on 5th December 2019 at the Royal University of Agriculture, Phnom Penh, Cambodia.