Aktuality

Nabídka stipendií na zimní semestr 2021/2022 - GFPS

Organizace pro studentskou a kulturní výměnu ve střední a východní Evropě (GFPS-CZ) Vás s radostí informuje, že bylo vypsáno výběrové řízení na poskytnutí stipendií na zimní semestr 2021/2022! 

RUSKO: Nabídka bezplatného studia na vybraných univerzitách a VŠ institucích

Z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme informovat o nabídce studia v bakalářských a magisterských studijních programech na univerzitách a VŠ institucích Ruské federace:

2021 GCHERA World Agriculture Prize Nominations Now Open till June 30th

Global Confederation of Higher Education Associations for Agriculture and Life Sciences about the World Agriculture Prize. 

Stipendia DAAD do Německa: deadline 30. 4. a pozvánka na Online seminář pro uchazeče 1. 4.

Dovolujeme si Vás upozornit na blížící se termín odevzdání žádostí o stipendium DAAD do Německa a na Online seminář pro uchazeče o tato stipendia.

2nd ICCCS conference in Bali

We cordially invite you and your colleagues to participate in our incoming academic  International Conference on Climate Change and The Built Environment to be held on the 5th August 2021. Please find more information in our website: https://icccs.unud.ac.id/

FTZ hledá asistenta/ku děkana fakulty

Fakulta tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze přijme zaměstnance na pozici Asistent/ka děkana. Více informací zde.

English ☰ Menu