Aktuality

Den s Fakultou tropického zemědělství ČZU v Praze, 14.10.2022, 10:00-18:00

Vážené dámy, vážení pánové, milí studenti, dovolujeme si Vás srdečně pozvat na Den s Fakultou tropického zemědělství ČZU v Praze.

Ohlédnutí za konferencí TROPENTAG 2022

Ve dnech 14.–16. září 2022 se suchdolský kampus ČZU stal dějištěm mezioborové konference TROPENTAG 2022, zaměřené na tropické zemědělství a rozvoj venkova. Mezinárodní odborníci debatovali o tom, zda agroekologické zemědělství může uživit svět.

Termíny uzávěrek stipendií Fulbrightovy komise na akademický rok 2023/24 se blíží!

Využijte možností stipendií pro výzkumné a studijní pobyty studentů, na krátkodobý pozvat odborníka z USA, stipendia pro vědce a přednášející a také za účelem zpřístupňování vědeckých poznatků širší veřejnosti.

CfA: Stipendia na studium v Bavorsku pro ak. rok 2023/24, pozvánka na online akci Za studiem do Bavorska

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální výzvu k podávání žádostí o stipendium na roční studijní pobyt v Bavorsku s možností prodloužení na max. 3 roky. Stipendium je určeno k financování navazujícího magistersk?é

Schedule for winter semester 22/23

The semester is divided into 2 periods/blocks (1st – weeks 1-6; 2nd – weeks 7-12) - BE CARERUL WHEN PREPARING YOUR SCHEDULE!! – pay attention to the footnotes under the each timetable!!!

Czechia and Vietnam: strong bilateral relations between CZU and HUAF universities have potential for much greater expansion

Interview with Prof. Dr. Phung Le Dinh, the Vice-Rector of HUAF. By Klára Jiřičná

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.