Aktuality

FTZ spolupořádala mezinárodní konferenci v Kambodži

Projekt „Rozvoj studijních programů a výzkumu v oblasti udržitelného zemědělství a akvakultury v Kambodži“ vyvrcholil již třetí mezinárodní konferencí organizovanou ve spolupráci Royal University of Agriculture v Phnom Penhu (RUA) s Českou zemědělskou univerzitou za podpory České rozvojové spolupráce.

Studenti FTZ sklidili potlesk na konferenci ELLS

Ve dnech 17.-18. listopadu 2023 se na Hohenheimské univerzitě v německém Stuttgartu konala 15. vědecká studentská konference Euroleague for Life Sciences s tématem " The Power of Science - Many Perspectives on our World ".

Invitation to participate in the International Conference on Inclusive Education in Multicultural Classrooms

As MULTICLASS Project Team, we are delighted to invite scholars, researchers, educators, and practitioners worldwide to participate in the International Conference on Inclusive Education in Multicultural Classrooms.

Nový katalog stipendijních nabídek

Pravidelný měsíční přehled aktualit AIA s katalogem stipendijních nabídek naleznete nyní zde.

Second partner meeting of the Erasmus+ KA2 project "MultiClass"

The representative of the International relations office Faculty of Tropical AgriSciences participated in the second partner meeting of the Erasmus+ KA2 project "MultiClass".

Den otevřených dveří 10. listopadu

Zveme vás na Den otevřených dveří 10. 11. 2023 od 9:00 do 15:00 na Fakultě tropického zemědělství, v areálu ČZU v Praze.

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.