Vnitřní soutěž FTZ

Podpora pedagogické práce akademických pracovníků a profilace a inovace studijních programů na úrovni předmětů/kurzů.

Pozvánky ke státním doktorským zkouškám - Ing. Neradilová, Ing. Jindřichová

Pozvánky ke státním doktorským zkouškám - Ing. Neradilová, Ing. Jindřichová na středu 4. prosince 2019 v pavilonu T, č. 116 naleznete v přiložených souborech.

Víceletá stipendia ke studiu na Kangnam University v roce 2020

Dovolujeme si Vás informovat o nabídce stipendijního programu pro zahraniční studenty Kangnam University v Korejské republice. Velvyslanectví Korejské republiky v ČR doporučí jednoho českého studenta k získání víceletého stipendia ke studiu v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu na Kangnam University. Stipendium zahrnuje přípravný jazykový kurz v délce jednoho roku a umožňuje v případě v úspěšného studia získání akademického titulu. Informace k programu jsme zveřejnili na webových stránkách Akademické informační agentury (AIA) zde.