Den s Fakultou tropického zemědělství ČZU v Praze, 14.10.2022, 10:00-18:00

Vážené dámy, vážení pánové, milí studenti, dovolujeme si Vás srdečně pozvat na Den s Fakultou tropického zemědělství ČZU v Praze.

30.9. začíná na kampusu ČZU Noc vědců na téma Všemi smysly

Hmat, sluch, čich, zrak a chuť — pět starých dobrých známých. Co na ně ale říká šestý smysl? Nebo zvířata a rostliny? A co všechno o nich umí prozradit věda? Otevřete nové dimenze vnímání, dejte věcem jiný rozměr a rozviňte všechny smysly, budete je totiž potřebovat.

Rádi bychom vás pozvali na Fakultu tropického zemědělství, kde jsme si pro vás připravili pestrý program od 17-22h.

Ohlédnutí za konferencí TROPENTAG 2022

Ve dnech 14.–16. září 2022 se suchdolský kampus ČZU stal dějištěm mezioborové konference TROPENTAG 2022, zaměřené na tropické zemědělství a rozvoj venkova. Mezinárodní odborníci debatovali o tom, zda agroekologické zemědělství může uživit svět.