Cena Wernera von Siemense 2021 Letos můžete vyhrát i Vy!

Již 24. rokem oceňujeme nadané studenty přírodovědných a technických oborů, akademické osobnosti a nadšené vědce prestižní Cenou Wernera von Siemense. Svým rozsahem, výší finančních odměn a tradicí patří naše soutěž mezi nejvýznamnější nezávislé iniciativy tohoto druhu v České republice.

Vítězné práce vybírají nezávislé komise složené z rektorů a prorektorů předních českých univerzit, ředitelů ústavů AV a předsedkyně Akademie věd.

Přihlašování začne 1. srpna 2021. Těšíme se na nové přihlášky a děkumeme všem fanouškům vzdělání a vědy.

Doplňkové kolo na Erasmus+ studijní pobyt v letním semestru 2021/22

Přihlásit se můžete nahráním následujících dokumentů https://1url.cz/@Erasmus_Apps nejpozději do 19. září 2021, do 23:59 h

TROPENTAG 2021

Fakulta tropického zemědělství Vás srdečně zve na veřejné streamování virtuální konference Tropentag 2021, které proběhne 15.- 17. září 2021 v Pavilonu tropického zemědělství, ČZU