Aktuální výzvy

2. Předběžné parametry k veřejné soutěži programu SIGMA:

Dílčí cíl 3 – Podpora inovačního potenciálu společenských věd, humanitních věd a umění. Vyhlášení této veřejné soutěže se plánuje na 26. října 2022

Partnerství pro biodiverzitu Call 2022: Mezinárodní výzva je otevřená

“Improved transnational monitoring of biodiversity and ecosystem change for science and society.” Zkrácené návrhy projektů (pre-proposals) mohou zájemci podávat do 9. 11. 2022, 15:00 SEČ. Více informací ZDE.

GAČR: výzva pro podávání polsko-českých projektů

Rádi bychom vám oznámili, že Grantová agentura České republiky (GA ČR) vyhlašuje výzvu pro podávání projektů na principu hodnocení Lead Agency s předpokládaným počátkem řešení v roce 2024. Výzva se týká projektů financovaných ve spolupráci s polskou agenturou National Science Centre (NCN) v rámci iniciativy Weave. V této výzvě vystupuje polská agentura NCN jako Lead Agency, tedy hodnotí návrhy projektů a GA ČR výsledky hodnoticího procesu přebírá.

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.