Podpora vědeckých a výzkumných schopností učitelů a studentů na Zemědělské a lesnické univerzitě v Hue, Vietnam

Cílová země: Vietnam
Koordinátor projektu: Jan Banout
Projektový tým: Adéla Fraňková, Anna Hubáčková, Petra Chaloupková, Lukáš Kalous, Pavel Klouček, Iva Kučerová, Miloslav Petrtýl, Vladimír Verner
Partneři projektu: Hue University of Agriculture and Forestry (HUAF)
Donor: Česká rozvojová agentura, ČZU v Praze
Doba realizace: 2015 - 2016

 

Cíl projektu:

Projekt je zaměřen na zvyšování kvality vysokoškolského vzdělávání a výzkumu prostřednictvím vytváření výzkumných strategií a transferu know-how ve vědě a výzkumu mezi Českou zemědělskou univerzitou v Praze (ČZU) a Zemědělskou a lesnickou univerzitou v Hue (HUAF) ve Vietnamu. Cíle projektu budou dosaženy přímou účastí učitelů a výzkumníků z ČZU na HUAF. Cílem projektu je zlepšit úroveň vědecké práce na HUAF, která má přímý dopad na kvalitu vysokoškolského vzdělávání. Rovněž bude provedeno zavedení výzkumných strategií HUAF. Projekt dále zahrnuje realizaci vědeckých seminářů na témata, jako je zpracování dat, analýzy dat a vědecké psaní, jakož i výzkumných workshopů týkajících se zpracování potravin a tropické akvakultury vedené učiteli a výzkumnými pracovníky z ČZU. 

Výstupy projektu:

  • Strategie výzkumu HUAF
  • Zvýšení kapacity cílových skupin ve vědecké a výzkumné praxi
  • Popularizace vědy na HUAF

Kontakt: Jan Banout, banout@ftz.czu.cz

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.