Zvyšování kapacit akademických a vedoucích pracovníků na Státní univerzitě Akaki Tsereteli (Gruzie)

Cílová země: Gruzie
Koordinátor projektu: Jana Mazancová
Projektový tým: Jiří Hejkrlík, Michel Kolaříková, Vladimír Verner, Jiří Votava, Michal Vacenovský, Michaela Garguláková, Alexander Kandakov, David Gegtchkori, Tamta Demetradze
Partneři projektu: Státní univerzita Akaki Tsereteli, Kutaisi, Centrum pro studium vysokého školství, v.v.i., Člověk v tísni (Gruzie)
Donor: Zahraniční rozvojová spolupráce ČR
Doba realizace: 2016 - 2017

 

Cíl projektu:

Projekt navazuje na výstupy předešlého projektu v rámci ZRS ČR a soustřeďuje se především na přenos know-how v budování kapacit v oblasti akademického sboru a vedení univerzity, zejména pak Agrární fakulty. Cíle projektu reflektují stávající potřeby ATSU – zmodernizovat pedagogicko-didaktické kompetence akademických pracovníků a posílit jejich vědeckou činnost skrze teoretické semináře a praktickou realizaci pomocí malých výzkumných grantů a letní školy zaměřené na aktuální téma rozvoje gruzínského venkova, a zlepšení řízení ATSU skrze zavedení alespoň dvou Evropských standardů kvality. Cíle bude dosaženo prostřednictvím přímého působení pedagogů ČZU a odborníků CSVŠ v místě realizace.

Výstupy z projektu:

  • Zvýšené kompetence akademických a vedoucích pracovníků
  • Zvýšená spolupráce ATSU s praxí
  • Podpora vědy a výzkumu ATSU
  • Letní škola 2016

Kontakt: Jana Mazancová, mazan@ftz.czu.cz

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.