Jako Fairtradová fakulta podporujeme odpovědnou spotřebu

FTZ také podporuje činnost studentských spolků. Některé z nich (např. spolek BeFair) jsou zaměřeny na problematiku vztahu mezi globálním Jihem a Severem, na Fair Trade a odpovědnou spotřebu. Jiné se zabývají přímo aktivitami v rozvojových zemích (jako např. spolek zaměřený na ochranu biodiversity a záchranu antilop v Africe - Derbianus Conservation, nebo Český spolek pro Agrolesnictví).

Mimo jiné i díky činnosti studentských spolků a jejich aktivního zapojování do života fakulty, se FTZ stala druhou Fairtradovou fakultou v ČR v rámci kampaně pro společensky odpovědné veřejné instituce.

 

Přihlaste se k nám! Nabízíme tyto studijní programy:

Bakalářské studium:

Navazující magisterské studium (výuka v angličtině pro všechny programy):

Přihlášky ke studiu je možné podávat elektronicky na http://is.czu.cz/prihlaska/  do 31. 3. pro řádný termín nebo 15. 7.  pro doplňovací kolo.

Všechny potřebné informace naleznete ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.