Nabízíme studium v jedinečném multikulturním prostředí

Ve všech druzích a formách studia na FTZ je každoročně zapsáno cca 560 posluchačů, cca 1/3 jsou cizinci ze zemí globálního jihu (nejvíce studenti z Ghany, Nigérie, Vietnamu, Mongolska, Ukrajiny, Angoly a Peru). Malou část tvoří také studenti z EU či jiných vyspělých regionů světa. Výuka probíhá v malých ročníkových a oborových skupinách a vytváří tak „rodinnou“ a přátelskou atmosféru v bohatém multikulturním prostředí. Navíc, od roku 2020 se naše fakulta může pyšnit novým, moderním pavilonem!

Přihlaste se k nám! Nabízíme tyto studijní programy:

Bakalářské studium:

Navazující magisterské studium (výuka v angličtině pro všechny programy):

Přihlášky ke studiu je možné podávat elektronicky na http://is.czu.cz/prihlaska/  do 31.3. pro řádný termín nebo 15. 7.  pro doplňovací kolo.

Všechny potřebné informace naleznete ZDE.