Den otevřených dveří 10. listopadu

Zveme vás na Den otevřených dveří 10. 11. 2023 od 9:00 do 15:00 na Fakultě tropického zemědělství, v areálu ČZU v Praze.

(viz plánek v příloze nebo Google maps či QR kód).

V rámci programu Fakulty tropického zemědělství ČZU v Praze se můžete těšit na infostánek s informacemi o fakultě a studiu (prohlídky laboratoří a botanické zahrady FTZ), dále na ukázku aktivit našich studentských organizací Antelope ConservationBe Fair Student Ambassadors.

Na co se můžete těšit na Den otevřených dveří 10. listopadu 2023?
  •  Infostánek s informacemi o fakultě a studiu
  •  Prohlídky botanické zahrady
  •  Prohlídky herbária
  •  Ukázky aktivit studentských organizací (Antelope Conservation, Be Fair a Student Ambassadors)
  •  10:00 a 12:00 - Informační schůzky týkající se možností studia na FTZ (učebna 403)

A to není vše! Můžete se těšit také na prohlídky našich laboratoří:

•  Laboratoř etnobotaniky a etnofarmakologie
  •  Laboratoř technologie a zpracování potravin
  •  Laboratoř Biogas research team
  •  Laboratoř analýz biologických materiálů
  •  Laboratoř molekulární genetiky
  •  Laboratoř pro detekci a charakterizaci patogenů

Můžete nás kontaktovat na našich sociálních sítích:

Facebook a Instagram (@ftz.czu.cz), e-mailem: admission_ftz@ftz.czu.cz nebo telefonicky: +420 22438 2164 9– dotazy týkající se přijetí do studia, průběhu studia apod.

Těšíme se na vás! Vaše Fakulta tropického zemědělství

Pusťte si video Věda na Tropech, které vám poodhalí, jaký výzkum probíhá v nově vybudovaném Pavilonu tropického zemědělství na FTZ:

Kdo vás na Tropech bude učit si můžete prolistovat ZDE a nebo si můžete poslechnout rozhovor s naším děkanem prof. dr. ir. Patrick Van Damme ZDE.

Zajímá vás, jak vypadá studium a výjezdy našich studentů? Či jak to vypadalo na předešlých DOD? Podívejte se do galerie níže.