Den otevřených dveří na Fakultě tropického zemědělství ČZU

Zveme Vás na online Den otevřených dveří Fakulty tropického zemědělství, který proběhne 23.1. 2021 od 10:30 do 16:30.

Na co se můžete tentokrát těšit?

Dopolední blok ČZU:

10:30 – 12:00 - ČZU představí univerzitu plnou života

Odpolední blok FTZ:

13:00 - Děkan FTZ prof. Jan Banout představí fakultu v rozhovoru s Karlou Mráčkovou

13:30 - premiéra instruktážního videa: Studium na FTZ ČZU: návod k použití - prezentace studijních programů a popis přijímacího procesu ZDE.

14:00 - prezentace FTZ na kanále YouTube: bude spuštěna premiéra videa Věda na Tropech, které představí výzkum probíhající na fakultě a během premiéry bude probíhat živý chat (po skončení chatu bude prostor pro dotazy v komentářích pod videem) – 20 min video + 40 min chat se studenty ohledně studia
 + prezentace Vědci na Tropech aneb víš, kdo tě bude učit? na webu FTZ

14:20 - LIVE CHAT se studenty FTZ ZDE.

15:00 - na kanále YouTube proběhne premiéra 3x 20minutových přednášek na tato témata:

• VIRY – SMRTÍCÍ NANOREPLIKÁTOŘI

• SAVANOU OD SENEGALU PO NIGER

• TERMITI – EKOSYSTÉMOVÍ INŽENÝŘI TROPŮ

16:00 - Ask an Ambassador: Live Stream se studentkou Glindys Luciano v angličtině – prezentace aktivit studentských ambasadorů + prostor pro Q&A pro zahraniční studenty – student/cizinec v ČR ZDE

16:30 - BeFair na ČZU – představení studentského spolku založeného studenty FTZ ZDE

Od 10:30 do 16:30 bude probíhat také „Q&A okénko", v rámci, kterého se budete moci ptát a my Vám spolu s našimi studenty ve spolupráci s garanty programů budeme odpovídat na Vaše dotazy.

Den otevřených dveří na ČZU aneb vše na jednom místě naleznete ZDE.

Můžete nás kontaktovat:

FB a IG direct messages – můžete využít profil (@ftz.czu.cz),

e-mailem: admission_ftz@ftz.czu.cz

telefonicky: +420 22438 2164 – dotazy týkající se přijetí do studia, průběh studia apod.

Těšíme se na vás! Vaše Fakulta tropického zemědělství

Zajímá vás, jak vypadá studium a výjezdy našich studentů? Podívejte se na video nebo do galerie níže.

A kdo vás na tropech bude učit si můžete prolistovat ZDE.