Letos byl na FTZ znovu otevřen Blok expertů pro studenty bakalářských studijních programů

Již třetím rokem FTZ nabízí předmět Blok expertů, ve kterém se představují odborníci z praxe české rozvojové spolupráce. Předmět obsahuje obvykle 6 setkání s různými představiteli oborů souvisejících s praxí projektů ZRS ČR – aktivit českých nevládních rozvojových organizací, působení firem v rozvojových zemích, nebo státního sektoru.

V letošním roce Blok expertů navštíví:

1. Romana Vašíčková (Garguláková) - Charita ČR, Vedoucí rozvojové sekce pro Afriku
  2. Jana Škubalová – Českobratrská církev evangelická, ADRA, Koordinátorka projektů na Ukrajině
  3. Lenka Černínová - Absolventka FTZ - Ekumenická akademie Praha, Vedoucí projektu Fair Trade měst a odpovědných nákupů
  4. Kateřina Maierová - Absolventka FTZ - Člověk v tísni, Support Desk Officer pro misi na Ukrajině a procurement officer pro misi v Gruzii
  5. Lenka Pešková - Absolventka FTZ - ADRA ČR, Koordinátorka zahraničních projektů

Osobní medailonky expertů z roku 2015/2016 jsou dostupné ke stažení níže.

Vstup na setkání je vždy otevřen všem studentům fakulty.