Nejlepší pedagog FTZ v akademickém roce 2016/17

Na základě hodnocení studentů FTZ v následujících kategoriích:

• pedagog, který používá nejpoutavější výukové metody
  • pedagog, který je pro studenty nejpřátelštější
  • pedagog, který nás naučil nejvíce nových dovedností a znalostí
  • pedagog, který poskytuje nejužitečnější učební materiály

byl zvolen Nejlepším pedagogem FTZ v akademickém roce 2016/2017 doc. Ing. Bohdan Lojka, Ph.D. z Katedry tropických plodin a agrolesnictví.

Nejlepší učitelé ze všech fakult ČZU v Praze byli vyhlášeni během slavnostního ceremoniálu ve středu 19. 4. 2017.

Gratulujeme!