Živá univerzita opravdu žije!

ČZU má svou knihu! Prosinec je na naší univerzitě plný překvapení.. Takže pro vás máme další radost. Můžete si ji pořídit do své knihovny nebo jako jedinečný dárek. „Jsme univerzita pulzující životem a tvoří se zde množství unikátních výsledků, které mají dopad nejen v České republice, ale i v zahraničí,“ říká Hynek Roubík, jeden z editorů knihy ČZU 77x jinak. Vytvořili jsme knihu ČZU 77x jinak, která naše témata přibližuje odlehčenou formou.

  „Na tvorbě knihy se podílelo více než 100 autorů z ČZU. Texty, vybízející k zamyšlení, jsou doplněny úsměvnými ilustracemi Ester Tajrychové. dodává Libuška Mercl, editorka knihy ČZU 77x jinak. „Naším záměrem bylo vytvořit publikaci, která by zajímavým způsobem představila alespoň některá z velkého množství témat, jimž se na univerzitě věnujeme, a ukázala by naše aktivity a výstupy v celé jejich šíři a pestrosti,“ říká rektor ČZU v Praze Petr Sklenička. Kromě české verze jsme pro naše zahraniční kolegy a přátele vydali i anglickou knihu s názvem „CZU from 77 sides“. Obě verze jsou již k zakoupení v ČZU Shopu.

Máme z knihy obrovskou radost a sami už jsme si jí také pořídili, jako vánoční dárek“ dodává Libuška Mercl a Hynek Roubík na závěr.

Další články v rubrice

English ☰ Menu