Ocenění studenti

Historicky první umístění FTZ v rámci Ceny rektora pro doktorandy 

V roce 2017 se poprvé podařilo některému z doktorandů Fakulty tropického zemědělství umístit mezi nejlepšími doktorandy z celé ČZU. Na ČZU studuje kolem 800 studentů v doktorských studijních programech. V roce 2017 bylo do soutěže přihlášeno 149 nejlepších prací. Cena je udílena od roku 2010 a počty zúčastněných a bodová úroveň článků každoročně roste. Z toho důvodu bylo letos dokonce oceněno prvních 20 doktorandů.

Ing. Hynek Roubík z FTZ se umístil se svými publikacemi na 7. místě a stal se tak historicky prvním oceněným doktorandem z Fakulty tropického zemědělství.

Cena rektora za nejlepší publikační výstup v roce 2016 putuje k Biogas Research Team z FTZ

Dne 3. října 2017 během slavnostního zahájení nového školního roku studentů prvního ročníku doktorských studijních programů předal rektor prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr. h. c., spolu s děkany fakult Ceny rektora za nejlepší publikační výstupy zaměstnanců ČZU.

Soutěže se účastnili zaměstnanci ČZU a jejich kolektivy s vědeckou publikací nebo popularizačním či aplikovaným výstupem, který byl publikován v roce 2016. 

Z Fakulty tropického zemědělství byl oceněn vědecký článek od Biogas Research Team a cenu přebral Ing. Hynek Roubík. 

Autoři: Hynek Roubík, Jana Mazancová, Jan Banout, Vladimír Verner

Název: Addressing problems at small-scale biogas plants: a case study from central Vietnam

Vědecký časopis: Journal of Cleaner Production  (IF – 5.715)

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.