AIA: Stipendia na základě mezinárodních smluv | Akce, nabídky, důležité termíny | 2023/3

Milé kolegyně, milí kolegové,

které nabídky by neměly uniknout vaší pozornosti tento měsíc? Je již zvykem, že březen je měsíc pro podávání žádosti o stipendium Global Korea Scholarship, které již někteří studenti vyhlížejí. Nejde přitom jen o koreanistiku, stipendium je současně příležitostí i pro technické obory. Podobně atraktivní mohou být i absolventské programy organizace CERN, do nichž se mohou zapojit studenti nejen (!) technických oborů.

Připomínáme, že prezentace z nedávno proběhlého webináře týmu bilaterálních a multilaterálních programů DZS jsou vám k dispozici ke stažení a shlédnutí. 

 

Veškeré informace za březen 2023 naleznete ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.