AIA: Stipendia na základě mezinárodních smluv | Akce, nabídky, důležité termíny | 2023/4

Milé kolegyně, milí kolegové,

i ve druhém čtvrtletí roku 2023 AIA stále nabízí možnosti vzdělávání, studia a praxe v zahraničí studentům, absolventům a vědcům. Například stipendia DAAD umožňují navázat kontakty a rozvinout spolupráci mezi vědeckými pracovníky z ČR a SRN. Doktorandy z oborů humanitních a sociálních věd jistě zaujme nabídka stipendií ke stážím na Wirthově institutu pro rakouská a středoevropská studia. Výzva je zaměřena výlučně na studenty z ČR.

Přejeme vám krásné Velikonoce a mnoho energie do dalších plánů pro nadcházející jarní měsíce

Veškeré informace za březen 2023 naleznete ZDE.