GRUZIE 23-24 - stipendijní pobyty pro studenty a pedagogy - dodatečná výběrová řízení

Milí kolegové,

 

chtěli bychom vás informovat o dodatečně vypsaném výběrovém řízení ke stipendijním pobytům v Gruzii a poprosit o jejich sdílení s potenciálními zájemci z řad vašich studentů a pedagogů.

V nabídce jsou stipendia pro studenty (studijní pobyty v rámci BSP, MSP, DSP; 2-9 měsíců) a pedagogy (výzkumné a přednáškové pobyty, max. 1 měsíc). Detaily stipendijních nabídek naleznete v přehledech v příloze a online ve vyhledávači stipendií AIA.

 

Stručné info o podávání přihlášek ke stipendijním pobytům v Gruzii v akad. r. 23/24:

  1. podání žádosti o stipendium přes českou stranu

Žádosti přijímá AIA emailem na e-podatelna@dzs.cz, přihlášku tvoří tyto dokumenty (naskenované):

  • plán pobytu v ČJ

Termín pro podání žádostí

  • studenti – do 30. března 2023
  • pedagogové – průběžně, avšak s dostatečným předstihem, tak aby minimálně 2 měsíce před plánovaným výjezdem stihli podat elektronickou přihlášku gruzínské strany (viz krok č. 2)
  1. podání elektronické přihlášky přes portál gruzínské strany

Uchazeči (studenti i pedagogové), které na základě žádosti (krok 1) MŠMT ČR  nominuje, budou následně vyzváni k podání elektronické přihlášky; podrobnosti o náležitostech této přihlášky naleznete v přehledu k danému druhu stipendia.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.