ITÁLIE: Vládní stipendia pro studenty MSP a DSP na akademický rok 2021/2022

Dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení možnosti získání vládních stipendií do Itálie. Stipendia jsou určena zájemcům z řad studentů MSP a DSP všech oborů. Součástí nabídky jsou také stipendia na studijní pobyty na Akademii umění, tance a hudby (AFAM)výzkumné pobyty pod akademickým dohledem a kurzy italského jazyka a kultury. Informace pro zájemce v italštině a angličtině jsou k dispozici na stránkách Italského kulturního institutu Praha a agentury Study in Italy.

Přihlašování se provádí on-line na stránkách studyinitaly.esteri.it, termín pro podávání přihlášek je 13. července 2021 do 14.00. Pro akademický rok 2021/2022 bylo pro ČR vyhrazeno 12 měsíců, měsíční částka stipendia činí 900 EUR.

Stipendijní nabídku jsme zveřejnili také na webových stránkách DZS/AIA.