Podpora zvyšování kvality výuky na Moldavské státní agrární universitě v Chisinau (SAUM)

Cílová země: Moldavsko
Koordinátor projektu: Bohumil Havrland
Projektový tým: Alexander Kandakov, Tatiana Ivanova, Lucie Ackermann-Blažková
Partneři projektu: Státní zemědělská unverzita Moldávie (SAUM)
Donor: Česká rozvojová agentura
Doba realizace: 2012 - 2013

 

Cíl projektu:

Projekt je zaměřen na podporu vzdělávacích procesů, výzkumu a mezinárodní činnosti na Moldavské státní zemědělské universitě v Chisinau (SAUM) prostřednictvím řady organizačních, odborných a materiálních vstupů, které povedou k přiblížení kvality jejích hlavních činností k evropským standardům.

Výstupy z projektu:

Hlavní strategické cíle projektu jsou ve zkratce ICP, tj. Informatizace Moldavské agrární university, Certifikace Laboratoře Bioenergetiky a Podpora činnosti Vědecko-pedagogické laboratoře. Cestou k těmto strategickým cílům je zvýšení kvality výuky, výzkumu a mezinárodních aktivit university prostřednictvím akreditace nového studijního oboru, formulace výzkumného projektu a mezinárodního projektu v rámci Tempus nebo Erasmus Mundus. Významným prvkem projektu je mezinárodní spolupráci ČZU a SAUM a zapojení profesorů z českých vysokých škol.

Kontakty: Bohumil Havrland, havrland@ftz.czu.cz; Vasile Vrancean, vzancean@uasm.md  

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.