AKTION CZ-AT: Blížící se termín podání žádosti o stipendium a návrhu projektu

Dovolujeme si Vám připomenout blížící se termín podání žádosti o stipendium a podání návrhu společného česko-rakouského projektu v rámci programu AKTION Česká republika – Rakousko.

Termín podání žádosti o stipendium je 31. 10. 2021 pro pobyty v letním semestru 2022.

stipendium na přípravu závěrečné práce se mohou ucházet studentky a studenti magisterských a doktorských programů pro pobyty v délce 1-5 měsíců. Měsíční výše stipendia činí 1.050 €.

výzkumná stipendia se mohou ucházet akademičtí pracovníci pro pobyty v délce 1 až 3 měsíce. Měsíční výše stipendia činí 1.150 €.

Žádost o stipendium se vyplňuje elektronicky přes portál scholarships.at a podává se rovněž v tištěné podobě do kanceláře AKTION.

Termín podání návrhu projektu je 31. 10. 2021 pro projekty, které se realizují v období od 1. 1. 2022 do 31. 12. 2022.

Společný česko-rakouský návrh projektu podává rektorát VŠ jako přílohu k Žádosti o dotaci do sídla Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Pokyny s podrobnými podmínkami naleznete na stránkách AKTION.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.