AKTION CZ-AT: Termíny pro stipendia a projekty

Informace o programu AKTION ČR-Rakousko pro potenciální zájemce:

O stipendium na přípravu závěrečné práce se mohou ucházet studenti magisterských a doktorských programů pro pobyty v délce 1-5 měsíců. Měsíční výše stipendia činí 1.150 €.

O výzkumná stipendia se mohou ucházet akademičtí pracovníci veřejných vysokých škol v ČR pro pobyty v délce 1 až 3 měsíce. Měsíční výše stipendia činí 1.250 €.

Žádost o stipendium se podává elektronicky přes portál scholarships.at.

Termín podání žádosti o stipendium je 31. 10. 2022 pro pobyty v letním semestru 2023.

AKTION ČR-Rakousko: Webinář pro zájemce o stipendium 

Pokud plánujete v letním semestru 2023 vyjet na stipendijní pobyt do Rakouska, přihlaste se na webinář programu AKTION ČR–Rakousko, který se uskuteční on-line 5. října od 15:00 do 16:00 hod

Termín pro podání žádosti o stipendium je 31. října 2022. 

Dozvíte se, jak podat žádost o stipendium a jaké jsou podmínky udělení stipendia. 

Můžete se také těšit na příklad dobré praxe!

Webinář je určen pro studenty magisterských a doktorských studijních programů, akademické pracovníky veřejných vysokých škol a pracovníky zahraničních oddělení. 

Registrační formulář prosím vyplňte nejpozději do 3. října.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.