Blížící se deadline pro stipendia DAAD letní kurzy a stipendia Česko-bavorské vysokoškolské agentury

Dovolujeme si Vás upozornit na blížící se termín odevzdání přihlášek na stipendium DAAD pro letní jazykový kurzy. Vybrat si můžete ze 172 kurzů. Stipendium je určené  studentům od 2. ročníku VŠ. Uchazeči musejí doložit minimální úroveň A2, přihlášky (pouze v NJ) se podávají do portálu DAAD a v tištěné podobě do sídla AIA do 1. prosince 2019.

Česko-bavorská vysokoškolská agentura BTHA poskytuje studentům MSP a DSP 8 stipendijních míst pro roční pobyt na bavorské VŠ. Přihlášky přijímá centrála BTHA v Řeznu, do sídla AIA se posílá pouze Návrh na vyslání. Termín odevzdání je 1. prosince 2019