Česká zemědělská univerzita hostila setkání členů rady AGRINATURA

Asociace Agrinatura propojuje evropské univerzity a výzkumné organizace se společným zájmem podporovat rozvoj zemědělství udržitelným způsobem a s cílem zlepšit životy lidí zemědělstvím ovlivněných.

Ve dnech 9. a 10. ledna 2019 se na půdě zemědělské univerzity v budově Fakulty tropického zemědělství sešla rada členů AGRINATURY, aby prodiskutovala budoucí kroky k udržitelnému zemědělství.

U příležitosti tohoto setkání se také představila nově nastupující tajemnice pro Agrinaturu Ing. Tereza Slámová a poděkování za dosavadní práci jako tajemnice pro Ing. Annu Kroutilovou.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.