CfA: Stipendia na studium v Bavorsku pro ak. rok 2023/24, pozvánka na online akci Za studiem do Bavorska

Rádi bychom Vás upozornili na aktuální výzvu k podávání žádostí o stipendium na roční studijní pobyt v Bavorsku s možností prodloužení na max. 3 roky. Stipendium je určeno k financování navazujícího magisterského nebo doktorského studia na bavorské veřejné vysoké škole. Stipendium lze udělit i na roční studijní pobyt v Bavorsku v rámci doktorského studia na české veřejné vysoké škole.

Termín podávání žádostí o stipendia na akademický rok 2023/24 je 1. prosinec 2022. Bližší informace jsou k dispozici v přiloženém letáku (v němčině či angličtině) nebo na webových stránkách.

Zároveň Vás a všechny zájemce zveme na online akci "Za studiem do Bavorska", kde se můžete dozvědět více o studiu v Bavorsku a o našich stipendijních programech, např. i o změnách v podávání žádostí o roční stipendium. Online akce se koná v úterý 11. 10. 2022 v 16 hod. a ve čtvrtek 27. 10. 2022 v 16 hod. na platformě Zoom. Pozvánky s přístupovým linkem viz příloha nebo ZDE.