Druhé kolo výběrového řízení na studijní pobyty do Rumunska

Z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme upozornit na prodloužení termínu odevzdání přihlášek do výběrového řízení ke stipendijním pobytům na základě mezinárodních smluv do Rumunska.

 

Je vyhlášeno druhé kolo výběrového řízení na studijní pobyty pro studenty BSP, MSP a DSP v délce 2 až 9 měsíců a na studijní a přednáškové pobyty pro VŠ učitele v délce do jednoho měsíce.

 

Podrobnosti a seznam požadovaných dokumentů naleznete ZDE.

 

Zájemci doručí požadované dokumenty do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1) nejpozději 15. března 2019.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.