Fakulta tropického zemědělství vás zve na Dny otevřených dveří!

Fakulta tropického zemědělství vás zve na Dny otevřených dveří!

Ty se uskuteční v pátek 19. a v sobotu 20. ledna vždy od 9 do 15 hodin v kampusu ČZU v Praze na Suchdole. V rámci těchto dní budete mít možnost prohlédnout si moderní prostory unikátní zelené budovy, ve které fakulta sídlí, nebo se seznámit s aktivitami studentských organizací a objevit výhody studia v multikulturním prostředí.

Fakulta tropického zemědělství (FTZ) České zemědělské univerzity v Praze je v naší zemi ojedinělým pracovištěm s více než padesátiletou tradicí zaměřeným na problematiku zemědělství, rozvoje venkova a trvale udržitelného nakládání s přírodními zdroji v tropech a subtropech. Sídlí v moderní budově, která poskytuje zázemí pro zájemce o studium tropického zemědělství a problematiku rozvojových zemí, ale také pro vědecko-výzkumnou činnost v oblasti udržitelných technologií, potravinové bezpečnosti, obnovitelných energií či agrolesnictví nebo program na záchranu antilopy Derbyho. V současnosti neexistuje v Evropě fakulta zaměřená na vzdělávání a výzkum v oblasti tropického zemědělství, která by disponovala podobnou moderní infrastrukturou.

Na co vše se můžete v rámci Dní otevřených dveří těšit?

Otevřeme vám naše laboratoře, herbárium a také vás provedeme unikátní Botanickou zahradou. Naši studenti vám představí benefity studia na fakultě a aktivity našich studentských organizací Antelope Conservation, Be Fair a Student Ambassadors.

• Informační schůzky týkající se možností studia na FTZ proběhnou v časech od 10 a od 12 hodin.

• Prohlídky Botanické zahrady začínají po oba dny ve vestibulu fakulty před infostánkem vždy v celou hodinu: 10:00, 11:00, 12:00 a 13:00.

Pro další informace a detaily nás můžete sledovat na sociálních sítích:

FacebookInstagram (@ftz.czu.cz)

Případně se na nás můžete obrátit prostřednictvím e-mailu: admission_ftz@ftz.czu.cz nebo telefonicky: +420 22438 2164 9 – s dotazy týkající se přijetí do studia, průběhu studia apod.

Těšíme se na vás! Vaše FTZ

Pusťte si video Věda na Tropech, které vám poodhalí, jaký výzkum probíhá v nově vybudovaném Pavilonu tropického zemědělství na FTZ: