Grantové a stipendijní programy pro česko-bavorskou spolupráci VŠ v roce 2019

Rádi bychom Vás informovali o aktuálních stipendijních a grantových programech Česko-bavorské vysokoškolské agentury a o některých nabídkách dalších institucí v oblasti česko-bavorské spolupráce vysokých škol.

Stipendijní programy BTHA:

 

- stipendia na letní školy a kurzy němčiny na vysokých školách v Bavorsku, 

- stipendia na studijní pobyty v ČR,

- stipendia na letní školy v ČR,

- stipendia na stáže v ČR.

Více informací ZDE  v rubrice "Stipendia". 

 

Grantové programy BTHA:

 

"Bayerisch-tschechische akademische Projekte 2019" - program podpory česko-bavorských akademických projektů, jako jsou např. konference, workshopy, letní školy, exkurze nebo příprava projektů (žádost podává bavorská VŠ)

 

"Mobilitätsbeihilfen Tschechien 2019" - příspěvky na studijní, přednáškové a vědecké pobyty v Bavorsku, resp. v České republice (žádost podává bavorská VŠ)

 

Více informací ZDE v rubrice "Granty".

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.