Informační webinář pro žadatele o stipendium Barrande Fellowships

Dovolujeme si Vás a Vaše studenty pozvat na webinář věnovaný zájemcům o podporu výzkumných pobytů na vysokých školách či výzkumných centrech ve Francii. Na webináři určeném studentům všech doktorských studijních programů přestaví francouzští kolegové loni spuštěný stipendijní program mezi Českou republikou a Francií, též zvaný „Barrande Fellowship Programme“, a nabídnou informace, rady a doporučení, o které by žadatelé o toto stipendium neměli přijít.

Akci pořádá Francouzský institut v Praze ve spolupráci s Domem zahraniční spolupráce v úterý 15. prosince 2020 od 11:00 do 12:00. Nový ročník česko-francouzského výměnného stipendijního programu pro doktorandy zahájí úvodním slovem velvyslanec Francie v ČR Alexis Dutertre a ředitelka Domu zahraniční spolupráce Dana Petrova.

Zájemce, kteří se chtějí webináře zúčastnit, prosíme o vyplnění registračního formuláře