Korejská republika a Tchaj-wan: stipendijní nabídky

Z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme upozornit na aktualizovanou nabídku stipendijních míst na základě mezinárodních smluv.

 

Korejská republika nabízí 2 místa pro víceletí studium pro absolventy bakalářských nebo magisterských studií. Žádost se odevzdávají do15. března 20019 na sídlo Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1).

Seznam potřebných dokumentů (resp. odkaz na ně) a další podmínky k stipendijní nabídce naleznete ZDE.

 

Obvykle nabízí korejská strana také letní jazykové kurzy. Tato nabídka ale ještě není notifikovaná, posíláme upřesnění po podepsání dohody.

 

Zároveň Vás informujeme o další stipendijní možnost do Tchaj-wanu.

Tchapejská hospodářská a kulturní kancelář nabízí stipendia pro víceletí studium (bakalářské, magisterské a doktorandské studium) a projazykové kurzy mandarínské činštiny v délce od 3 do 12 měsíců.

Žádosti se podávají na Tchajpejskou hospodářskou a kulturní kancelář v Praze do 31. března 2019.

Stipendijní nabídku do Tchaj-wanu naleznete ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.