Mezinárodní certifikát z angličtiny

Potřebujete mezinárodní certifikát o úrovni anglického jazyka? Katedra jazyků PEF ČZU nabízí možnost složení těchto zkoušek:

TOEIC

Test of English for International Communication

TOEIC je mezinárodní certifikát z angličtiny v pracovním prostředí a je vhodný k prokázání znalosti jazyka například při výběrových řízeních uchazečů o zaměstnání nejen u českých a zahraničních společností, ale je uznáván i národními státními správami i orgány EU. Při studiu je možné doložit znalost jazyka například při výjezdu na stáž či studijní pobyt v rámci programu ERASMUS+.

Výsledek zkoušky (počet získaných bodů) je dokladem o úrovni angličtiny (A1-C1).

 

Termín konání zkoušky TOEIC Listening + Reading v zimním semestru: 30.10.2019 od 10:00 (přihlášky jsou přijímány do pondělí 30.9.2019).

Výsledky se dozvíte do tří týdnů od konání zkoušky. Cena zkoušky Listening and Reading je 3200 korun.

Podrobné informace o přihlašování a platbě najdete na stránkách katedry jazyků.

 

TOEFL ITP

Test of English as a Foreign Language, Institutional Testing Programme

TOEFL ITP je mezinárodní certifikát z angličtiny v akademickém prostředí. Zkouška je vhodná zejména pro zájemce o studium či stáž v zahraničí v rámci programu Erasmus+.

Výsledek zkoušky (počet získaných bodů) je dokladem o úrovni angličtiny (B1-C1).

POZOR - zkouška není totožná se zkouškou TOEFL IBT (Test of English as a Foreign Language, Internet Based Testing).

 

Termín konání zkoušky TOEFL ITP v zimním semestru: 21.10.2019 od 9:00 (přihlášky jsou přijímány do pondělí 23.9.2019).

Výsledky se dozvíte do dvou týdnů od konání zkoušky a můžete svou úroveň angličtiny prokázat u výběrového řízení na Erasmus+.  Cena zkoušky TOEFL ITP je 2300 korun.

Podrobné informace o přihlašování a platbě najdete na stránkách katedry jazyků.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.