MŠMT: nabídka vládních stipendií

Dovolujeme si vás informovat, případně připomenout, že MŠMT již vyhlásilo novou výzvu pro podávání přihlášek do programu vládních stipendií nabízených na základě Strategie zahraniční rozvojové spolupráce na podporu studia cizinců. Stipendia jsou určena pro občany následujících zemí: Bosna a Hercegovina, Kambodža, Etiopie, Gruzie, Moldávie, Ukrajina a ZambieUzávěrka pro přihlášky na akademický rok 2023/2024 je 30. září 2022.

Stipendia vlády ČR jsou přiznávána na standardní dobu studia k prezenční formě studia:

 Podrobné informace a odkaz na online přihlášku najdete na webu MŠMT a v dispozicích v českém a anglickém jazyce.

 Stipendia propagujeme také na Facebooku a Instagramu Study in the Czech Republic a také Facebooku Czech Republic Alumni.

 Věříme, že tyto informace můžete využít v rámci svých náborových či jiných aktivit v daných zemích.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.