Nabídka práce pro studenty ve Vietnamu

Studentům FTZ nabízíme 3-měsíční stáž na výuku angličtiny v mateřské školce a anglickém centru pro děti i dospělé ve městě Thai Binh (Vietnam). V současné době již v Thai Binhu rovněž přednáší bývalí studenti z FTZ (viz fotogalerie níže).

Pozice: lektor/lektorka angličtiny

Volné místo: 2

Co nabízíme:

• Práce je na dobu nejméně 3 měsíce
  • Pracovní doba je 100 hodin měsíčně s výplatou od 740 USD do 940 USD.
  • Ohodnocení pracovních přesčasů - 8 USD/hod.
  • Podpora na stravování 60 USD (oběd ve školce stojí pouze kolem 1 USD).
  • Ubytování ve školce zdarma.
  • Možnost praxe i v bio farmě
  • Různé zdarma výlety o víkendy

Co požadujeme:

• Studenty a absoloventy,  kteří mluví anglicky minimálně na úrovni B2, aktivní komunikace v angličtině
  • Hledáme ty, kteří umí pracovat s dětmi, zpívat dětské anglické písničky a hlavně ty, kteří se chtějí naučit něco nového.

Nástup: kdykoliv dle dohody

V případě zájmu se obracejte na Ing. Thu Trang Pham (doktorandka na KUT) pham@ftz.czu.cz.