Nabídka stipendijních míst na letních jazykových kurzech v Koreji 2019

Z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme informovat o nabídce 5 stipendijních míst k absolvování letních kurzů korejského jazyka pořádaných vysokými školami v Korejské republice.

Zájemci doručí požadované dokumenty do 12. dubna 2019 do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1). Bližší informace o stipendijní nabídce jsme zveřejnili na našich webových stránkách zde. Podrobné informace týkající se podmínek účasti ve výběrovém řízení, výše stipendia a požadovaných dokumentů jsou uvedeny v textu informačního manuálu zde.

Současně upozorňujeme, že v současné době není v platnosti mezinárodní smlouva, která by umožňovala proplácení letenek.