Nabídka výměnných pobytů VŠ studentů v programu DUO-Korea 2019 Fellowship Program

z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme informovat o pokračování programu DUO-Korea Fellowship Program, který umožňuje výměnné pobyty VŠ studentů mezi Jižní Koreou a zeměmi Evropské unie.

 

Mezi příslušnými vysokými školami musí být v rámci tohoto programu uzavřena dohoda o dvoustranné spolupráci. Každý účastník výměny musí mít příslib přijetí od partnerské školy. Žádost o uskutečnění obou výměnných pobytů musí po vzájemné dohodě obou vysokých škol předložit sekretariátu programu ASEM-DUO korejská vysoká škola. Uzávěrka přijímání žádostí na akademický rok 2019/2020 je 10. května 2019.

 

Informace k programu jsme zveřejnili na našich webových stránkách zde. Podrobné informace, formuláře a pokyny pro podání přihlášky jsou k dispozici na webové stránce programu http://www.asemduo.org/.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.