Nabídka výměnných pobytů VŠ studentů v programu DUO-Thailand 2020

Na základě nabídky zaslané generálním ředitelem grantového projektu ASEM-DUO si Vás dovolujeme informovat o pokračování programu DUO-Thailand Fellowship Programme pro rok 2020, který umožňuje výměnné pobyty VŠ studentů mezi Thajskem a státy Evropské unie. 

Mezi příslušnými vysokými školami musí být v rámci tohoto programu uzavřena dohoda o dvoustranné spolupráci. Každý účastník výměny musí mít příslib přijetí od partnerské školy. Možná je i výměna dvou studentů, jejímž cílem je mj. teprve dohodu o dvoustranné spolupráci dojednat a uzavřít. Přednost však budou dostávat hlavně výměnné pobyty na základě již existující dohody. 

Žádost o uskutečnění obou výměnných pobytů po vzájemné dohodě obou vysokých škol podává thajská vysoká škola. Uzávěrka pro přijímání žádostí o mobility v příštím roce je 4. října 2019. Výměnu studentů je ovšem nutné dojednat s dostatečným časovým předstihem, aby thajská vysoká škola stihla podat žádost v požadovaném termínu. 

Stručné informace k programu v češtině naleznete v příloze.

Informace s podrobnými pokyny v angličtině jsou k dispozici zde.
Formulář, který musí vyplnit navrhovaný student, je k dispozici zde.
Plán výměnného pobytu schvalovaný oběma školami je ke stažení zde.
Kompletní informace o programu ASEM-DUO jsou k dispozici na webových stránkách tohoto programu (http://www.asemduo.org - viz DUO Thailand) nebo thajského Ministerstva pro vysoké školství (http://www.inter.mua.go.th).

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.