Nabídka zahraniční stáže pro studenty

Dovolujeme si vás oslovit jménem Institutu Hispánico de Murcia jazykové školy v srdci Španělska zaměřující se na výuku španělštiny s více než dvacetiletou tradicí. Rádi bychom Vás touto cestou oslovili s nabídkou spolupráce v podobě zahraniční stáže v našem institutu pro Vaše studenty.

V případě Vašeho zájmu, v příloze přikládáme podrobnější informace o naší společnosti. Zárověň si dovolujeme zdůraznit, že zahraniční praxe v našem institutu se dotýká mnoha různých oborů a oblastí činnosti (marketing, administrativa, web design, zákaznický servis, překladatelství,...).