Nabídky DZS ke studiu v zahraničí

IRISH RESEARCH COUNCIL (IRC)– CAROLINE

Zastupitelský úřad v Dublinu nás informoval o možnosti zúčastnit se druhého kola post-doktorského programu CAROLINE – ‘Collaborative Research Fellowships for a Responsive and Innovative Europe’, vyhlášeného Irskou výzkumnou radou. Program se zaměřuje na výzkum v oblasti ekonomické prosperity, sociálního rozvoje a ochrany životního prostředí v rámci agendy 2030 Organizace spojených národů.

Termín pro podání přihlášky je 12. říjen 2017. Bližší informace jsou k dispozici na webu IRC.

PŘÍMOŘSKÁ UNIVERZITA SLOVINSKO

Zastupitelský úřad v Lublani nás informoval o možnosti zapojení českých studentů do bakalářských studijních programů Matematika / Informatika s výukou v anglickém jazyce na nejmladší fakultě Matematiky a Informatiky Přímořské Univerzity ve Slovinsku. Studium je občanům EU poskytované bezplatně.

Termín pro podání přihlášky je 22. - 29. srpen 2017. Bližší informace jsou k dispozici na facebookové stránce fakulty.

NABÍDKA STUDIA NA ČÍNSKÝCH UNIVERZITÁCH

Dovolujeme si Vám také předat další nabídku čínské společnosti Beijing Hongzhou Learning Co. Ltd. zprostředkující studium na čínských univerzitách. V rámci spolupráce s Čínou se aktuálně nabízí možnost studia českých studentů bakalářských studijních programů v rámci programu 3+1 na více než 100 čínských vysokých školách.

Projekt bude zahájen dne 15. září 2017. V případě zájmu se můžete obrátit na Yulingmary Zhao (mary@hzlearning.com). Předem Vám děkujeme za informovaní nás o Vašem zájmu této nabídky využít.