Nabíkda ke studiu na Státní zemědělské univerzitě Moldávie

Z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR si Vás dovolujeme informovat o nabídce studia na Státní zemědělské univerzitě Moldávie – State Agrarian University of Moldova SAUM. SAUM je nejstarší univerzita Moldávie a zároveň první univerzita této země, která se zapojila do Boloňského procesu.

Studijní nabídku platí pro studenty BSP, MSP a DSP. Studium je možné absolvovat v oborech Economics, Agronomy, Horticulture, Agricultural Engineering and Auto Transportation, Cadastre and Law a Veterinary Medicine.

Studijní nabídku naleznete na stránkách ZDE.