Pozvánka na 4. Česko-bavorské vysokoškolské fórum ve dnech 27.-29.11.2019 v Pasově

Univerzita v Pasově a Česko-bavorská vysokoškolská agentura zvou na 4. Česko-bavorské vysokoškolské fórum, které proběhne ve dnech 27. – 29.11.2019 v Pasově.K setkání na téma „Česko-bavorská hranice – krajina, jazyky a technologie“ zveme vědce, pedagogy, studenty a management vysokých škol z celé ČR a Bavorska.

 

Vyplněný formulář prosíme uložte a zašlete ve formátu PDF e-mailem na sekretariat@btha.de.

 

Přihlášky do: 16.10.2019Prosíme o pochopení, že počet účastníků je u jednotlivých částí programu omezený. Přihlaste se proto jen na ty části programu, o které máte skutečně zájem. Po termínu podání přihlášek Vám co nejrychleji sdělíme, zda je Vaše účast na vybraných částech programu možná.Účast na fóru je zdarma. Příjezd a odjezd si účastníci organizují a financují individuálně. V případě včasného přihlášení se Vám pokusíme zajistit jeden nebo dva noclehy na účet Česko-bavorské vysokoškolské agentury v některém z námi rezervovaných pasovských hotelů (do vyčerpání kontingentů).

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.