Projekt COST Action

První projektová schůzka se konala v Bruselu dne 14. října 2019. Dr. Miroslava Bavorová z FTZ ČZU se účastnila jako členka řídícího výboru a zástupkyně České republiky.

Hlavním cílem výzkumu ČZU v rámci projektu je vývoj modelu hlavních rizik, která mohou vést k sociálnímu vyloučení venkovských NEET (mladí lidí, kteří nestudují, nejsou zaměstnaní ani neprocházejí odbornou přípravou) a specifik v České republice. Akce COST v České republice zahrnuje čtyřletý pracovní plán, který zapojuje mládež, výzkumné pracovníky z různých vědeckých oborů, místní / regionální / národní nevládní organizace, zástupce veřejných služeb, vedoucí poradce z mezinárodních orgánů a další zainteresované do venkovské sítě NEET.

Více o projektu naleznete ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.